Notebook Gamer Acer Nitro V 16S Intel Core 7 2.5GHz 16GB 1TB SSD RTX 5060 16 Pol 180Hz ANV16S-71-7771 - Obsidian Black-15abee1f-efcd-4117-860b-3b2dafd79448
Notebook Gamer Acer Nitro V 16S Intel Core 7 2.5GHz 16GB 1TB SSD RTX 5060 16 Pol 180Hz ANV16S-71-7771 - Obsidian Black-611f71a9-e90c-455f-bfcb-65e5e36e0511
Notebook Gamer Acer Nitro V 16S Intel Core 7 2.5GHz 16GB 1TB SSD RTX 5060 16 Pol 180Hz ANV16S-71-7771 - Obsidian Black-c9d304cf-c7fe-4ab2-a562-f2d585f838ef
Notebook Gamer Acer Nitro V 16S Intel Core 7 2.5GHz 16GB 1TB SSD RTX 5060 16 Pol 180Hz ANV16S-71-7771 - Obsidian Black